Гербициды

АНТИСАПА 50 Г (АНАЛОГ ЗЕНКОР) ОРИГИНАЛ

Новый товар

100,00 грн.

Описание

АНТИСАПА (аналог Зенкор)

 

Високоефективний системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та злакових видів бур’янів у посівах сільськогосподарських культур.

 

  •  високоефективна та довготривала захисна дія;
  •  широкий діапазон гербіцидної дії;
  •  знищує вегетуючі бур’яни та їх проростки;
  •  безпечний для бджіл і навколишнього середовища;
  •  заощаджує час і кошти при застосуванні.

Діюча речовина: метрибузин, 700 г/кг.
Препаративна форма: гранули, що диспергуються у воді.

Культура  Спектр діїНорма витратиСпосіб, час обробки  
Картопля  Однорічні дводольні та злакові види бур'янів5,0-15,0 г на 4-5 л води  на 1 соткуОбприскування грунту до сходів культури
5,0-10,0 г на 3-5 л води  на 1 соткуОбприскування вегетуючих рослин, але за висоти культури не більше 10 см
Томати (безрозсадні)5,0-10,0 г на 3-5 л води  на 1 соткуОбприскування грунту до появи сходів культур або у фазі 2-4 листків
Томати (розсадні)  10,0-15,0 г на 4-5 л води  на 1 соткуОбприскування ґрунту до висаджування розсади
До відома споживача. Світовий досвід застосування аналогічного препарату:
Люцерна другого року посівуОднорічні дводольні та злакові види бур'янів7,0-10,0 г на 3-5 л води  на 1 соткуОбприскування ґрунту в період спокою до початку відростання культури

Примітка: Норма внесення препарату в якості грунтового гербіциду, залежить від механічного складу ґрунту та вмісту гумусу:


Спектр контрольованих бур’янів: Волошка синя, щириця звичайна, лобода (види), ромашка (види), портулак городній, осот городній, галінсога дрібноквіткова, амброзія полинолиста, кучерявець Софії, талабан польовий, зірочник середній, гірчиця польова, лисохвіст мишачохвостиковий, вівсюг (види), просо (види), пажитниця, мишій, тонконіг, курячі очка, грицики звичайні, дурман звичайний, рутка лікарська, жабрій звичайний, кропива (види), льонок звичайний, калачики (види), переліска однорічна, вероніка (види), нетреба (види), фіалка польова.

 

Застосування: Перед проведенням обприскування необхідно розрахункову кількість препарату (див. табл.) розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при довготривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії проти бур'янів. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  При використанні препарату до появи сходів культури першочергове значення для його ефективності має наявність ґрунтової вологи та якість підготовки ґрунту. В разі недостатньої кількості вологи необхідно збільшити норму витрати води, а також провести обов’язкову заробку препарату в ґрунт, за допомогою легких борін чи іншого знаряддя, коригуючи глибину із глибиною загортання культурної рослини. На піщаних ґрунтах з дуже низьким вмістом гумусу (менше 1%) використовувати препарат не рекомендується. Необхідно пам’ятати, що проведення міжрядного обробітку ґрунту після застосування препарату не допускається.

 

Максимальна кратність обробок за сезон – 1. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт-7 діб, механізовані роботи ― 3 доби; при обробці томатів безрозсадних для проведення ручних робіт -15 діб, механізованих – не потребує. Строк очікування від обробки до збору врожаю – не регламентується.

Упаковка: 10 г, 50 г.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОСНОВНЫЕ
Характер действия пестицидаСплошного 
Тип воздействия на организмСистемные 
Препаративная форма Раствор
Химический составНеорганические
Производитель Укравіт
Страна производительУкраина
УПАКОВКА
УпаковкаПачка
Объем0.05 (л)
ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Количество в упаковке10
Количество в ящике100

Отзывы

Написать отзыв

АНТИСАПА 50 Г (АНАЛОГ ЗЕНКОР) ОРИГИНАЛ

АНТИСАПА 50 Г (АНАЛОГ ЗЕНКОР) ОРИГИНАЛ

В этой категории 30 товаров: