КРЫСЫ, МЫШИ

Ред тестовая приманка 200 гр от крыс и мышей оригинал Увеличить

Ред тестовая приманка 200 гр от крыс и мышей оригинал

Новый товар

15,00 грн.

Оптовые скидки

КоличествоСкидкаВы экономите
10 12,00 грн. До 120,00 грн.

Описание

Ред - швидкодіючий і ефективний родентицид для знищення усіх видів шкідливих гризунів (сірих та чорних щурів, домашніх та польових мишей) в домашніх господарствах (будинках, погребах тощо), на виробництвах та складах, в полях та сільськогосподарських угідях.

Препаративна форма: принада (готова для використання), ПР.

Діюча речовина: бродіфакум 0,005%,

Рекомендації по застосуванню:

Об'єкт застосуванняШкідливий об'єктСпосіб застосування, особливості застосування препарату
Склади, сховища, теплиці та парники, господарські будівлі, зернопереробні та промислові підприємства, кормоцехи.Гризуни (миші, щури),Щури-розкласти по 2-3 пакети, миші-по 1 пакету на відстані 2-15 метрів, в залежності від чисельності гризунів. Через 2 - 3 днів перевіряють поїдання принади і там, де вона з'їдена, обов'язково поповнюють свіжою принадою. Припинити розкладання принади варто лише тоді, коли вона залишаеться цілою (нез'їденою).

Принаду Ред розкладати в місцях, захищених від дітей, домашньої худоби, в спеціально приготовані для цьго контейнери, ящики чи на частини картону, поліетилену, жесті, пінцетом (щоб виключити "людський запах"). Тісто - пакети розкладають цілими, не розриваючи, в місцях заселення гризунів, біля нір, на шляху їх руху, вздовж стін.

Ефективність дії - гризуни починають гинути на 3 - 4 добу після розкладення принади, кінцевий результат досягається протягом 6 - 8 діб від моменту застосування.

Переваги Ред принади:

Приваблює гризунів: Принада має виражений запах соняшникової олії (насіння) та свіжого борошна, тому гризуни надають перевагу саме тісто - принаду, в перевагу звичайній їжі.

Довго зберігае ефективність: до складу входить спеціальний анти грибковий препарат, завдяки чому тісто - пакети не пліснявіють та не засихають. Кожен пакетик упаковано в натуральний  фільтр - папір, що пропускає повітря та зберігає свіжий аромат олії та борошна, але перешкоджає проникненню вологи, що дозволяє використовувати принаду у вологих місцях (каналізації, водосьоки, підсобні приміщення, тощо).

Не має запаху загиблих грузунів в будинку: при поїданні принади гризуни відчувають задуху і виходять з укриттів на свіже повітря, тому гинуть не в норах, під полами, а за межами житлового приміщення, на відкритих місцях.

Не шкідливо для використання в житлових приміщеннях: принаду виготовлено виключно з натуральних складових - борошно, соняшникова олія, спеціальний принаджувач та барвник.

Упаковка містить - 200 гр принади (20 тісто - пакетів по 10 г).

До відома споживоча: для уникнення ризиків для людини та довкілля слід дотримуватись інструкції щодо використання.

Отзывы

Написать отзыв

Ред тестовая приманка 200 гр от крыс и мышей оригинал

Ред тестовая приманка 200 гр от крыс и мышей оригинал

В этой категории 30 товаров: